Project Description

Chrzest

Gdy na świecie pojawia się najmłodszy członek rodziny cały świat zaczyna kręcić się wokół jego potrzeb. Chrzest może być Waszą pierwszą wspólną uroczystością i na pewno będzie Wam zależało na tym, aby zapamiętać każdą sekundę tego wyjątkowego momentu. Dzięki zdjęciom nawet to, co umknie pamięci, zostanie profesjonalnie uwiecznione.

Wykonuję fotografie w kościele, studiu oraz domu klientów. Wszystkie szczegóły dotyczące sesji ustalam indywidualnie dostosowując się do potrzeb rodziców i dziecka. Sam obrzęd jest stosunkowo krótki, dlatego warto wzbogacić go o ujęcia z przygotowań i rodzinnego świętowania.

Towarzyszenie Wam w tej podniosłej chwili to świetna okazja do tego, aby uchwycić piękne emocje, gesty i spojrzenia. Zdjęcia przedstawiają całą rodzinę uroczyście zebraną wokół maleństwa, rodziców skupionych na przygotowaniach oraz najważniejszych bohaterów wydarzenia, którym często zdarza się drzemać w czasie jego trwania. To tylko kilka przykładów efektów mojej pracy. Wszystkie wykonane na chrzcie fotografie stanowią fantastyczne rodzinne pamiątki, do których warto wracać.