Project Description

Sesja ciążowa

Oczekiwanie na narodziny dziecka to wyjątkowy czas. Towarzyszy mu mnóstwo zmian oraz emocji. Maleństwo rośnie, a wraz z nim także brzuszek mamy. Warto upamiętnić ten piękny okres. A pomoże w tym sesja ciążowa, która uwieczni wszystkie towarzyszące kobiecie, jak i jej partnerowi emocje. Piękne wspomnienia warto zachować na zawsze, by móc do nich wracać w dowolnej chwili.

Fotografia ciążowa wymaga szczególnego podejścia. Nie jest bowiem tajemnicą, że przyszłe mamy mogą się źle czuć i powinny unikać wysiłku fizycznego oraz gwałtownych emocji. Możesz mi zaufać – wiem, co czuje przyszła mama i wiem, jak przeprowadzić sesję brzuszkową, by nie była ona dla Ciebie obciążeniem!

Sesję ciążową najlepiej wykonać między 24 a 29 tygodniem. Z doświadczenia wiem, że właśnie w tym okresie samopoczucie przyszłych mam zazwyczaj jest najlepsze. Brzuszek jest już widoczny, a mamom nie jest jeszcze zbyt ciężko. Ważne, by kobieta w tym okresie czuła się szczęśliwie i atrakcyjnie. I z pewnością ten nastrój oddadzą wykonane przeze mnie zdjęcia ciążowe!

Możemy wykonać sesję zarówno w moim atelier w Żyrardowie, jak i w plenerze na terenie Warszawy, jak i innych okolic województwa mazowieckiego. Możesz przyjść ze swoim strojem lub skorzystać z mojej kolekcji wyjątkowych sukien i dodatków.

W moim portfolio znajdziesz zdjęcia przyszłych mam, a także przyszłych tatusiów oczekujących z radością narodzin dziecka. Miłość, duma, szczęście, piękno – to wszystko staram się uchwycić na moich fotografiach.