Project Description

Sesja dziecięca

Czas tak szybko ucieka… Szczególnie, gdy jest się rodzicem. Zanim się obejrzysz, a Twoja pociecha zacznie chodzić, mówić, pójdzie do szkoły, na studia… W natłoku codziennych spraw, mogą Ci umknąć piękne chwile. Dlatego warto ocalić je przed zapomnieniem. Moją propozycją są profesjonalne zdjęcia dziecięce. To coś znacznie więcej niż tylko fotografie. Za każdym razem staram się bowiem uchwycić w kadrze każdą emocję – radość, beztroskę, szczęście, zadumę, miłość. Wszystko po to, by przeglądanie zdjęć w przyszłości przywoływało piękne wspomnienia oraz towarzyszące im uczucia.

Fotografia dziecięca nie jest łatwym zadaniem. Pociechy często mają swój pomysł na sesję i często ciężko im się dostosować do ustalonego scenariusza. I to jest właśnie piękne – ta beztroska spontaniczność, z której rodzą się naprawdę niesamowite zdjęcia!

Sesje fotograficzne wykonuję w swoim atelier bądź w dowolnym miejscu na terenie Warszawy, a także całego województwa mazowieckiego. Udostępniam również bogaty wybór gadżetów i rekwizytów.