Project Description

Sesja kobieca

Na co dzień obserwuję przez swój obiektyw kobiety i widzę, że każda z Was jest piękna i zmysłowa. Każda z Was jest inna i każda ma w sobie coś wyjątkowego. Staram się uchwycić to, co na pierwszy rzut oka jest niezauważalne. Uwierzcie mi, że obiektyw widzi więcej niż Wy same. Uwielbiam, jak się przede mną otwieracie i darzycie mnie zaufaniem, a ja spełniam Wasze marzenia!

Niekiedy sesja kobieca jest wykonywana tylko dla Was samych, abyście poczuły się wyjątkowo. Czasem dla Waszych mężczyzn, którym taki prezent sprawia ogromną radość i pobudza zmysły.

Fotografia kobieca wymaga indywidualnego podejścia oraz sporego doświadczenia. W każdej w Was tkwi przecież magiczne „to coś”, a moim zadaniem jest uchwycić to w obiektywie. Czasem nawet same nie zdajecie sobie sprawy, co się w Was kryje. Mogę to odkryć, jeśli tylko się przede mną otworzycie! A jeśli chcecie, do sesji zdjęciowej może dołączyć również Wasza przyjaciółka czy też partner. Jestem otwarta na Wasze propozycje i obiecuję, że wykonam takie fotografie, jakie sobie wymarzyłyście.

Sesję zdjęciową możemy wykonać, gdzie tylko chcecie. Oczywiście, wszystko w granicach rozsądku – możemy się spotkać w moim atelier w Żyrardowie bądź też pojechać w dowolny plener na terenie nie tylko Żyrardowa czy Warszawy, ale i całego województwa mazowieckiego. Jeśli kompletnie nie macie pomysłu na realizację, żaden problem! Porozmawiamy i razem ustalimy szczegóły, żebyście były w 100% zadowolone z fotografii.