Project Description

Sesja noworodkowa

Po wyjątkowym, kilkumiesięcznym okresie oczekiwania na narodziny dziecka przychodzi jeszcze bardziej wyjątkowy czas – rodzicielstwo. Gdy na świecie pojawia się mały człowiek, nic już nie jest takie jak wcześniej. I warto ten magiczny okres uwiecznić na fotografiach. Tym bardziej, że przy dzieciach czas płynie jeszcze szybciej! Sesja noworodkowa pomoże zachować te pięknie chwile na zawsze. A i dla dziecka będzie to niezwykła pamiątka z jego dzieciństwa.

Sama jestem matką dwójki dzieci, dlatego doskonale wiem, jak trudna i wymagająca bywa praca z najmłodszymi. Dzięki swojemu doświadczeniu zarówno jako rodzic, jak i jako fotograf wiem, jak zapewnić komfortowe warunki dla maluszka i jego rodziców, by sesja noworodkowa przebiegła sprawnie i była czystą przyjemnością. Dam Wam tyle czasu, ile będziecie potrzebować. Bez pośpiechu, popędzania i nerwowej atmosfery… Możecie mi zaufać!

Sesję noworodkową najlepiej wykonać do 10-tego dnia życia maluszka. Dlatego na sesję warto umówić się, jeszcze będąc w ciąży. Możesz sama zadbać o scenografię, ale nie ma takiej potrzeby. Do dyspozycji macie całą kolekcję ubranek, dodatków i gadżetów. Jeśli Twoje maleństwo przyszło na świat zimą, udostępniam dla Was miejsce w garażu, abyście komfortowo weszli do mojego atelier. Dlatego nie musisz obawiać się o komfort, bezpieczeństwo i zdrowie swojego maluszka!