Project Description

Sesja rodzinna

Uśmiechnięta rodzina wspólnie na zdjęciach … i nie tylko na zdjęciach! Zapraszam do siebie, abyście pokazali przed obiektywem, jaką jesteście zgraną ekipą. Jest to również idealny pomysł na uwiecznienie urodzin dziecka lub innych okazji, aby porównać po latach, jak nasze maleństwo dorasta od „okruszka” do nastolatka. Czas szybko płynie, dlatego nie zwlekajcie z decyzją o zachowaniu w kadrze pięknych chwil ze wspólnego życia!

Proponowana przeze mnie sesja rodzinna to również doskonały sposób na wspólne spędzenie wolnego czasu i dobrą zabawę z najbliższymi. W tym przypadku nie ma uniwersalnego przepisu na udaną sesję. Każda familia jest inna i to jest w tym wszystkim najpiękniejsze. Mimo tylu różnic łączy je jedno – niesamowita miłość widoczna gołym okiem. I tę miłość oraz wyjątkową więź stara się uchwycić fotografia rodzinna. Dlatego to najlepszy sposób na ocalenie od zapomnienia pięknych chwil. Piękne zdjęcia przywołają piękne wspomnienia nawet wtedy, gdy pamięć zacznie nam już płatać figle. Rodzinna sesja zdjęciowa to również doskonały pomysł na prezent!

Wykonuję fotografie zarówno w studiu, jak i w plenerze. Sami zdecydujcie, która opcja bardziej do Was przemawia. Służę radą, a także pomocą przy wyborze aranżacji. Oddaję do Waszej dyspozycji ogromny wybór rekwizytów, możecie też zabrać ze sobą swoje gadżety.